| GhostRiderr a întrebat:

Am din nou o problema am jucam C.S si adminu ( il tot omoream ) mi-a dat Ban Cum pot sa-l inlatur!
Am sters si Config.cfg sia mdat si lakeyboard am dat Default si tot nu mereg nu mai merge nici un server Imi da eroare ca nu a gasit mama ed_dust sau fy_snow
Vreau rasp urgent ca am meci diseara!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu ai cum sa-ti scoti ban-ul, va trebui sa tratezi acest lucru direct cu administratorul serverului.

| GhostRiderr explică (pentru Ronnix):

Futiu ceapa lui de incompetent Prost credcut el o trebuit sa imi dea Ban si eu atunci am dat proba pentru server ca sa fiu admin si Am avut un scor de 137 cu 55 si el a avut unu de 231 cu 103 si adminu principal o zis ca imi da mie admin si pe celalat il scoate adr cacatu ala pe carte o vrut sa-l scoata mi-o at rapid ban!

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

I-ati hackul unban.
Baftă la fraguri!

| alexmitzyy a răspuns:

Asa, de se poate scoate banul cu un hack "unban" il descarci iti scrii nickname-ul si ip sau adresa serverului.

| GhostRiderr explică (pentru alexmitzyy):

Ms dar eu am antivirus si daca are virusi nu ma lasa sa il descarc si nu stiu cum sa-l dezactivez

| alexmitzyy a răspuns (pentru GhostRiderr):

Vezi si tu pe google cum se inchide antivirusul.

| GhostRiderr explică (pentru alexmitzyy):

Am rezolvat Ms