| Mirela122 a întrebat:

Am downloadat lineage2.Am activat contul etc etc, am facut cam tot ce imi cerea pentru verificarea contului.CAnd incerc sa ma loghez pe site ma lasa.CAnd incerc sa intru in loc, scriu numele si parola si imi zice chestia asta "the passworld you have entered is inncorect.Confirm your account information and log in try again" De ce?straight face sunt sigura ca am scris tot bine...

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai trebuie sa te duci pe adresa ta de mail si sa sa activezi contul ca altfel nu te vei putea loga in joc! Bafta si Succes