| AndreeaCatalina98 a întrebat:

Salutare!

Am o problema la messenger! Imi scriu ID-ul si parola si imi arata ca si cum as fi gresit parola (precizez ca am scris parola de 5 ori corecta ). Intru sa imi schimba parola, raspund la intrebari si dupa imi apare ceva de genul : "Sorry, this account is temporarily locked
Your account has been locked because too many incorrect answers have been given in an attempt to recover your information.

You can try to change your password again after the lock expires in approximately 12 hours.

For immediate assistance, contact Customer Care

Why do I have to wait? "

Ce se intampla? Raspuns rapid! Multumesc!

2 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Contul a fost blocat, deoarece s-au dat prea multe răspunsuri incorecte în încercarea de a recupera informaţiile dvs.
Puteţi să încercaţi să schimbaţi-vă parola din nou după blocarea expira în aproximativ 12 ore.
Pentru asistenţă, contactaţi asistenţă clienţi. Cam asta s-a intamplat.

| Arrum a răspuns:

Cineva a vrut sa iti schimbe parola si nu a stiut exact ce raspunsuri sa introduca. Daca nu ai incercat sa iti schimbi singura parola, inseamna ca cineva e pe urmele contului tau si vrea sa iti reseteze parola. Iar daca reuseste adio cont sau id cum vrei sa-i spui.
P.S: Take care!