| HeyYa12 a întrebat:

Am downloadat skype si cand vreau sa il instalez imi zice:Sunt probleme cu conexiunea la server pentru a downloada un instalator alternativ da pe butonul "descarca". Internet am, am descarcat si o versiune mai veche skpe 3.0 si pe aia nu se logheaza

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Deci mai incerca o data daca nu incearca sa reinstalezi windowsul ori e de la ei cu serveru dar cel mai bine e sa-ti salezi undeva pe d sau e toate fisierele si sa faci un nou windowswinking

| gabytzul005 a răspuns:

Pe acea veche nu merge si incearca ceva nou macar eu am descarcat si a mers, pe google skype download dai acolo si gata!

| DEVIL32 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu anul trecut. Iti recomand sa mergi pe pagina oficiala www.skype.com, mergi la sectiunea business si alegi submeniul business download. Trage versiunea aia si o sa iti functioneze. Eu de cand am avut problema la fel ca tine, doar de acolo iau kit-ul de skype :) Succes!