| TuningPhotoshopX a întrebat:

Scuze ca am postat la categoria gresita, dar atunci cand instalez Skype noua versiune, se intampla normal dar dupa bara aia de instalare imi apare asa(l-am setat la romana): Sunt probleme cu conexiunea la serverul de descarcare. Pentru a downloada un instalator alternativ pentru Skype, apasa butonul "Descarca". L-am luat de pe siteul original, am si apasat pe butonu ala, ce sa fac? Plizzz!

1 răspuns:
| sautean14 a răspuns:

Reinstaleazal daca nu mere downloadeaza-l de altundeva daca tot nu mere nu il mai seta in romana ca sti cum e in Romania e bine ori cum daca scoti banilaughing