| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am si eu o intrebare
mi-am schimbat windowsul si mi-am descarcat skype neua versiune care este foarte stupida si nu mai are optiunea de conectare cu Facebook
si din moment ce eu am avut contul conectat cu Facebook
nu mai imi pot folosi contul
si mai stupid nu ma lasa sa instalez versiune mai veche skype ce ar trebui sa fac

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Scrie pe google " skype old versions" si gasesti mai multe versiuni, alege de acolo, e de pe alt site, nu cel oficial.

| damnedwolf explică (pentru PersonajFictiv):

Am incercat dar nu ma lasa imi scrie ca sunt versiuni mai noi si imi da direct sa descarc noua versiune nu ma lasa sa o instalez pe cea veche

| Ramona_Rami_1979 a răspuns:

Păi dacă sti adresa de email o scrii la logare si scrii si parola nu garantez ca va merge deoarece nu sunt sigur daca a rămas contul creat dar poti incerca sper ca te am ajutat

| damnedwolf explică (pentru Ramona_Rami_1979):

Deci ma lasa sa ma loghez cu id
dar eu prieteni ii am pe celalalt cont
pe care eram logat cu Facebook