| sica2 a întrebat:

Am emulat jocul smakodwn vs raw pentru pc 2010 si 2011 cu pcx2 emulator totul merge ok, se vede bine si fps max 85 si vreau sa i ajut si pe ceilalti dornici de wresling, luati id meu ownagesedan si bagatil sa va ajut

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Te referi la faptul ca ai reusit sa sa modifici un joc (care e pentru consola ) si sa-l faci si pentru PC? :_?

Interesant...

| sica2 explică (pentru Magnifico):

Da,orice joc smakdown vs raw, box, naruto, fifa 2012 tot ce vrei tu

| Magnifico a răspuns (pentru sica2):

Poti face asta? :O

Caut de foarte mult timp un joc cu lupte box, k1, ufc dar se gasesc doar pentru console.

Vreau sa pot face si eu asta pentru un joc UFC big grin

Este dificil nu? straight face

| Magnifico a răspuns (pentru Magnifico):

Ti-am datt add poate ma ajuti si pe mine cu UFC Undisputed 3 big grin

| Magnifico a răspuns (pentru sica2):

Ce joc cu box ai emulat?