| StoicaVladutz32 a întrebat:

Vreau si eu un emulator de WII. Am un joc pentru Wii (WWE 13) si merge in reluare. Am emulatorul Dolphin, dar degeaba. Exista vreun emulator mai bun, sau am vreo sansa sa joc jocul la viteza normala?

2 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Iti merge asa pentru ca ai pc slab un emulator cere foarte mult! ca sa poata rula decent un joc din pacate tot ce poti face e ori sa schimbi pc-ul ori piesele din el... degaba iei un alt emulator tot la fel o sa fie

| StoicaVladutz32 explică (pentru AlexShadow26):

Si cam ce ar trebui sa schimb? Adica am rami de 2 GB, placa video 1 GB si procesorul de 2.50 GHz. Presupun ca procesorul...