| Bibuşca a întrebat:

Am facut o prostie laughing s-o spunem asa. Deci este vorba despre Metin2 United! Mi-am facut cont ( mai multe pe acelasi id si aceeasi parola pentru ca nu mergeau asa ca am facut mai multe) am dat pe Metin si apoi am pus id-ul si parola si am dat Save ca sa se salveze datele si sa nu le mai scriu eu de atatea ori si acum imi intra intr-un cont apoi iese de pe contul ala si intra pe altul ( in foarte putin timp adica in 5 sec. s-a mutat pe alt cont si nu poti face nimic ca sa pui alt id sau parola)! Ce ar trebui sa fac ca sa mearga jocul cum trebuie?!

Răspuns Câştigător
| Sk3rT a răspuns:

Sterge metin2 united din pc`u tau, iar apoi descarca-l inca odata.
Iti faci alt cont si daca dai save daca nu nu dai save. Inca ceva laughing
sa nu iti faci mai multe conturi pe acelasi nume-parola; p si bafta la crescut laughing

1 răspuns:
| XxValentinXx a răspuns:

Intra in folderul mt si ai ceva unis numai stiu cum si il reinstalezi acolo si il instalezi din nou. FUnda plsss.