| ClaudiuBosu a întrebat:

Am facut un custom map pe minecraft si vreau sa ii fac link de download pe net. Dar cum? De exemplu, vreau sa ii trimit custom mapul la un youtuber prin PM printr-un link. ajutor,

Răspuns Câştigător
| Varsson a răspuns:

Deci
Intri in appdata, la minecraft, dai pe saves, copiezi mapa, faci un fisier, pui mapa, iar apoi intri pe un site de descarcari(girlshare, fileshare) si pui fisierul acolo, dupa ce se pune pe site ii trimiti youtuberului link-ul