| bubuletzu1414 a întrebat:

Am facut un Server de Counter Strike 100 % caut un membri seriosi cu experienta in domeniul amx_mod. sa populam sv macar 5-10 playeri Serverul este Hostat! DAU FUNDA! Server 24/24

5 răspunsuri:
| xProxy a răspuns:

Salut! Daca vrei un membru / admin cu experienta in domeniul amx_mod. AICI SUNT! laughing Am detinut si eu 6 servere de diferite moduri. De la Cs normal, la hns, zombie, base-builder, deathrun si gungame.
Contacteaza-ma la id Mike.cata@yahoo.com!

| RaReSx a răspuns:

Salut! Daca ai nevoie de ajutor cu serverul add power.rares.
Deja detin 2 servere dar te ajut cu mare drag happy
In caz ca nu ai deja o comunitate poti veni la mine pe skillarena.ro happy

| RaReSx a răspuns:

Power.rares@yahoo.ro

| alexal3x a răspuns:

Te ajut eu acum am 4 servere dar trebuie sa le fac sa apara online si daca mai baga in sv tau le-as lasa pe alemele si te-as ajuta cu altau.

| bubuletzu1414 explică (pentru alexal3x):

Lasa-mi un ID de mess