| NowRelax a întrebat:

Am facut un server de cs 1. 6 daca vreti uitatil este 94. 52. 93. 189:27015 si vrea sa pot adauga comenzile /top15 sau /rank sau /rankstats si sa pot sa pun parasuta din E cum e pe alte servere cine ma ajuta id meu :andreijeff82 plss

Răspuns Câştigător
| DjKeeBaB a răspuns:

Pentru acestea iti trebuie niste,, programele" pentru server numite pluginuri.
Aceste pluginuri se pot lua de pe internet si trebuie instalate in folderul serverului la pluginuri.
Pentru top15, rank si parasuta trebuie decat sa scrii pe google plugin top15, plugin rank, plugin parasauta s.a.m.d, sa le downladezi si sa le bagi acolo unde ti-am spus.
Bafta cu serverul!