| balu a întrebat:

mi-am facut server si nu stiu cum bag comenzile /rank,/resetscore, top15,/top10, rank stats etc, cine imi zice

2 răspunsuri:
| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Alea sunt niste fisiere care se numesc Plugin-uri
Scrii pe google: cs rank plugin download; top10 plugin download etc.
Toate pluginurile trebuie bagate in HDLS\cstrike\addons\amxmodx\plugins...[HDLS = serverul tau]
Dar fi atent, dupa ce ai copiat un fisier unde ti-am zis, trebuie sa intri in HLDS\cstrike\addons\amxmodx\configs, si acol gasesti un fisier facut cu notepad pe care trebuie sa-l deschizi, si sa treci numele plugin-ului pe care l-ai adaugat in server [il scrii acolo jos de tot] http://www.picupload.us/images/asasdsas.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce fisier pun in hlds/cstrike? asta nu pricep