| Cauc_Darius_ a întrebat:

Am facut un server de discord, fara canale inutile, doar un server bine aranjat, care arata bine si unde te poti distra si cunoaste cu persoane. Cum as putea sa il fac mai cunoscut si sa astrang cati mai multi membrii (romanii in special)?
Daca vreti va las serverul mai jos sa da-ti join, m-ar ajuta foarte mult, mai ales daca fiecare dintre voi ar da invite la toata lista, nu ar dura mult si m-ar ajuta enorm, multumesc! tongue
https://discord.gg/j3uekfe8ds

1 răspuns:
| Glade2361 a răspuns:

Te pot ajuta eu in legatura cu cautarea membrilor