| Robi1444 a întrebat:

Am facut un ticket la steam support pe 4 aprilie in legatura cu alertul pe care o am pe cont. Oare cand o sa imi raspunda?! Nici odata n-am patit asa sa le tina asa de mult sa raspunde la ticket.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie ticket-ul inchis. Se intampla cateodata sa-l inchida ei automat.

| Robi1444 explică (pentru anonim_4396):

Nu e inchis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi1444):

Asa-s ei mai lenesi. Plus ca daca considera ca intrebarea e relativ banala primesti raspunsuri din alea cu copy-paste. Mi-am luat si eu odata scam cu un joc si dupa niste raspunsuri obosite de la ei m-am dat batut.