| Iacob_Vlad_1999_uyfu a întrebat:

Acum 2 zile am fost "hidjaked" de un hacker si astfel mi-am pierdut inventarul de pe csgo.Mi-am schimbat parola de pe yahoo si steam in ceva mai puternic, mi-am facut un cont gmail cu securizare cod prin telefon(la fel si pe steam am activat steam guard cu telefon)si am facut si un tiket pentru steam.Acum vine si intrebarea mea, la care as prefera sa imi raspunda cineva cu experienta/cineva care a patit-o si el, Este vreo sansa sa se intoarca/cum sa fac sa nu mai fiu hackat si are ceva daca imi pun profilul si inventarul public sau numai pentru prieteni?(atunci cand am fost hackat el era deja in lista mea de prieteni si nu stiu cum a facut un trade la care a acceptat in locul meu.Cum a facut-o?)

Pentru cine dedica timp ca sa-mi raspunda si sa ma ajute (nu cu raspuns cappy/paste de pe steam support )am sa-i dau o "funda". Multumesc

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu mai pune parole timpite si nu mai instala dubiosenii din surse obscure. Nu da parolele NIMANUI.