| Costi1947 a întrebat:

Am fifa 2014 si se misca sacadat adica se misca greu, are momente cand merge bine si momente cand merge greu si nu stiu din ce cauza. Funda celui care ma ajuta big grin

4 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Cel mai probabil sacadarea este datorata incapacitatii memoriei RAM.Incearca sa inchizi toate aplicatiile cand joci Fifa si sa setezi cerintele jocului "LOW". Oricum, te-as ruga sa ne lasi specificatiile computerului.

| Costi1947 explică (pentru AndyKama):

Processor : Intel (r) CPU B970 @ 2. 30GHz 2, 30GHZ
RAM : 4.00 GB (3. 78GB usable)
system type : 64-bit operating system

De specificat ca este laptop.

| AndyKama a răspuns (pentru Costi1947):

Placa video?

| ElenaAdela a răspuns:

Resetezi dispozitivul, iti refaci contul google si il reinstalezi (orice joc ar fi). La mine a mers.