| andreisandu28 a întrebat:

Am filmat in fraps un video din colin mcrae rally 2005 iar videoul are 4 minute...dar ca sa il incarc dureaza o gramada.l-am lasat o ora si s-a incarcat doar 4%...ce sa ii fac ca sa il pot incarca mai repede?

3 răspunsuri:
| Gangaster a răspuns:

Parerea mea este ca videoclipul se incarca greu pentru ca are o marime mare

| andreisandu28 explică (pentru Gangaster):

Pai si ii pot micsora marimea?

| Gangaster a răspuns (pentru andreisandu28):

Http://www.youtube.com/watch?v=HLpzb6vnDTE dar va trebui sa tai unele faze din video daca si ala se incarca greu mai bine inainte de a face asta pastreaza originalu si fa o copie si testeaza pe el