| Krysty111999 a întrebat:

Am filmat intr-un joc si nu merge sa il pun pe youtube.De ce?
L-am flimat cu fraps. Dar cand il pun pe youtube nu se incarca deloc.
Imi trebuie ceva codecuri sau ce se intampla va rog helpcrying...

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Pai dupa ce filmezi cu fraps trebuie sa bagi videourile in Movie Maker pe care il ai in pc... Apoi din toate videourile faci unul singur adica le pui cap la cap...Iar dupa il salvezi format normal.
Apoi poti sal bagi linistit pe youtube.
Si eu fac exact cum ti-am explicat poti sa vezi aici: http://www.youtube.com/user/Bucsa09

2 răspunsuri:
| youtpu a răspuns:

Incearca si cu HyperCam Va merge!

| youtpu a răspuns:

Incearca si cu HyperCam Poate merge