| xxGhost99xx a întrebat:

De ce timpul de upload la YouTube este mare ( unui clip filmat in FRAPS de 1, 77 GB ii trebuie 3 ore ca sa se uploadeze)? Sau e din cauza hackerilor?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Windows Movie Maker merge acum si pentru W7 e facutwinking.

| charleslouboutin a răspuns:

E din cauza netului tau.

| profil6568923 a răspuns:

Dureaza mult, dar 1, 8 GB 3 ore este cam mult.
Probabil conteaza procesorul.Nu stiu sigur.

| xxGhost99xx explică (pentru profil6568923):

PC - ul este : AMD Athlon x2 2,8 ghz
2 gb ram
AMD Radeon HD 4300/4500

| MihaiAsasin a răspuns (pentru xxGhost99xx):

Intri in movie maker pui videoul si il salvezi va fi mai mic cam marime gen 200 mb

| profil6568923 a răspuns (pentru xxGhost99xx):

Nu ma pricep. Poate cum spune charleslouboutin este din cauza Net-ului.
Fa un test de viteza.
http://vitezamea.go4it.ro
Dai unde scrie lansare test viteza.La mine scrie ''Largimea de banda de care dispui acum este de 10.56 Mbps
insemnand ca poti descarca cu 1.32 MB/sec. de pe acest server.''
Viteza nu este tot timpul aceeasi.Eu am schimbat contractul cu firma furnizoare de Net (Nextgen) de la 50MB/s la 100, dar nu mi-a crescut viteza deloc. Poate testele astea nu au nicio o valoare, nu stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xxGhost99xx):

Nu conteaza calculatorul ci viteza de upload. Daca ai click net e normal sa ai upload foarte prost si durata mare de incarcare a unui clip de 1.7 gb e complet justificata.