| Krysty111999 a întrebat:

Am filmat cu Fraps in Gta4. Vreau sa il pun pe youtube, dar nu a mers, l-am convertit. flv si a functionat, dar dupa ce l-am convertit se vede sacadat, si cand il deschid si cand e pe youtube.De ce? Sa fie de vina programul de formatare(FormatFactory)? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Da se poate, uite ce te invat eu...Filmeaza cu fraps 1 sau mai multe filmulete in gta4, apoi dupa ce termini cu filmarile te ocupi de filmulet. Mai concret din toate videourile care le faci cu fraps faci un singur video.
Videoul il faci cu Movie Maker care il ai in calculator.
La final Makerul til scoate normal il poti vedea cu ori ce program.
Apoi il bagi pe youtube.
Uite cum ar trebui sa iasa, cel putin asa imi iese mie:http://www.youtube.com/user/Bucsa09