| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un bug la Monede de Dragon de pe site-ul Metin2Ro.Intr-adevar, nu este legal, si daca afla GM va ia toate monedele si e posibil sa va dea si ban, insa nu are cum sa afle decat daca profitati prea mult.
Cei de la elitepvpers.de( cel mai mare site de hackuri pentru metin2 si alte jocuri) au descoperit un bug in baza de date a jocului, inclusiv in sistemul de cumparare MD(Monede Dragon).Am facut rost de o lista cu 100 coduri, care va incarca contul cu MD, dar am sa va pun la dispozitie doar 20( dupa ce se termina puteti achizitiona de la mine cu 1 euro/cod), asa ca PRIMII VENITI, PRIMII SERVITI,.Tot ce trebuie sa faceti este sa trimiteti un SMS, la numarul 7443 cu codurile( nu fiti chiar hapsani, lasati si la altii):
Primele 20 sunt gratis, insa dupa ce se iau toate mai puteti cumpara coduri de la mine cu 1 euro/cod

game t244nw

game benrfk

game cfcxx4

game bdn2z3

game 5hc5xc

game 4f385h

game whtmmd

game bbbkuu

game zu3kbm

game h8bdcw

game w4hfht

game dw3bf2

game tbcxun

game trd5b5

game kuzaw3

game n3eckm

game uswu53

game fumssz

game hh2nxs

Fiecare cod, in urma unei erori la server valoreaza 0.01 euro, adica un eurocent si primiti 160 monede de dragon.

Monedele ar trebui sa intre in aproximativ o ora de la trimiterea SMS-ului. Stiu ca e cam mult, dar baza lor de date este ocupata, deoarece nu sunteti singurii care folositi acest bug in beneficiul dumneavoastra.
Primele 20 coduri vi le-am dat gratis, dupa ce vi se incarca monedele si sunteti multumiti voi vinde 1 euro/cod (ceea ce e f ieftin)

PRIMII VENITI PRIMII SERVITI, dupa ce primiti monedele si sunteti multumiti si s-au terminat codurile imi puteti da mesaj sa mai achizitionati coduri.

Spor la shopping.

1 răspuns:
| MarianFkN a răspuns:

Mai am doar 7 coduri ramase, vedeti si voi care merge.