| anonim_4396 a întrebat:

Recent a apărut un bug la metin2.ro, în urma căruia primești Monede Dragon gratis( nu trebuie să dați cont, parola sau să descărcați programe dubioase de pe internet). Pur și simplu, cei de la elitepvpers.de( un site foarte important de hack-uri pentru mai multe jocuri) au descoperit un bug în baza de date a jocului, inclusiv în sistemul de cumpărare a monedelor. Eu am făcut rost de o listă cu 100 de coduri, care trimise prin SMS vă încarcă conturile cu câte 50 de monede, însă eu vă pun la dispoziție numai 10( normal că mai trebuie să păstrez și pentru mine), așa că PRIMII VENIȚI, PRIMII SERVIȚI.Tot ce trebuie să faceți este să trimiteți un SMS la 7443 cu unul din codurile:

game 58sr2r

game kmms8c

game nz5zkz

game r3tz4k

game nfwwwc

game za4fh4

game zkbfaa

game ncuc3s

game euer2w

game s545wu

DOVADA: http://imgur.com/BlNqU6c

Grăbiți-vă, codurile se pot folosi O SINGURĂ DATĂ, așa că dacă cineva e mai rapid și ia toate codurile, v-ați cam lins pe bot. Spor la shopping!

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Si uite asa sunteti fraieriti de 1 euro, doi. Sa nu va plangeti ca dupa ce-ati trimis mesajul ati ramas fara bani pe cartela. Pentru fraieri, inca o data, aveti codurile mai sus.