| Cidul a întrebat:

Am in lista de prieteni de pe Facebook pe cineva care ma streseaza si ma enerveaza. Nu sunt genul sa fac rau asa ca tot ce imi doresc e sa scap de el elegant.
Da,stiu,il pot sterge de la prieteni,dar eu as dori mai mult de atat.
Mi-as dori sa nu ma mai poata vedea,adica sa nu-mi mai vada contul dupa ce il sterg si, mai mult decat atat as dori ca nici eu sa nu-l mai vad. Vreau sa spun ca vreau sa fiu invizibil pentru el si el la fel pentru mine.
Eu nu sunt deloc familiarizat cu setarile FB si de aceea va intreb : se poate face asa ceva din setari? Va rog sa ma ajutati!
Multumesc anticipat si va doresc un weekend placut tuturor!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Ii dai block