| monymonika a întrebat:

Am o problemathinking Sora mea a intrat pe contul meu de facebook si i-a dat cerere de prietenie unei fete (care nu vroiam sa stie ca am facebook ...mrg, o poveste complicata) ea mi-a acceptat prietenia iar eu vreau s-o sterg din lista de prieteni (fara sa mai poata sa vada nimic de pe pagina mea) cum fac? pls help mee!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ii blochezi contul si nu iti mai poate vedea pagina! Intra pe pagina ei si da-i Raporteaza/Blocheaza din stanga jos sub poza de profil.

| monymonika explică (pentru neluL):

Dar imi apar mai multe optiuni... ii dau sa nu o mai pot intalni sau contacta vreodata?

| neluL a răspuns (pentru monymonika):

Da !

| monymonika explică (pentru neluL):

Mersi mult!