| comet a întrebat:

Am inceput sa joc de curand Webkinz. Vreau sa stiu niste chestii.
1. Stiti niste secrete/smecherii? De exemplu sa merg undeva si sa gasesc un obiect sau sa fac ceva si sa imi dea ceva.
2. Stiti coduri secrete? Imi este lene sa ma duc pana la magazin si sa ma uit pe eticheta. Daca stiti trimite-ti prin mesaj.(este un site care genereaza coduri dar nu sunt bune. Ai sansa 1% sa gasesti un cod bun big grin )
3. Cum imi mai iau un animal sau doua sau trei sau?big grin

2 răspunsuri:
| Analy a răspuns:

Nu stiu dar te rog sa-mi dai funditza.am incredere

| Hinbrad a răspuns:

Eu am un lava dragon.Codul lui este HM463