| claudiu12_9253 a întrebat:

Am instalat acum cateva zile World of Worcraft Wrath of the Lich King versiunea 3.3.5a. Dar am niste probleme. In primul rand nu pot ataca in joc animale, nu incep nici un quest, nu pot face nici o vraja. Iar in al doilea rand nu pot comunica cu nimeni. Ce are, e oare de vina serverul sau nu e bun jocul. Precizez ca am jucat pe Eternal-wow si pe multen. Dau funda pentru cine stie sa ma ajute. Vreau sa joc WOW...

2 răspunsuri:
| Gilgalad a răspuns:

Pai presupun ca ai schimbat realmist-ul si joaca numai pe eternal-wow (remorse)big grinD prea taree.Si poate fi din cauza graficii sai fps-ului. Apasa Ctrl+R si daca fps e SUB 20-30 atunci inseamna ca asta e problema si trebuie sa dai grafica mai mica.Si daca o sa intri vreodata pe remorse adauga la prieteni Sathorin si nu uita sa votezi pe site. Daca votezi iti da puncte cu care iti arme suuper.big grin Bafta si ne vedem in joc.happy

| claudiu12_9253 explică:

Am dat grafica la minim si probleme s-au mentinut. Si am mai observat si alte probleme: nu pot inchide jocul din meniu, pot doar din alt+F4, vad ca levelul creste cand nu sunt eu online (parca ar juca cineva), numele la monstrii si la alti playeri nu imi apar (apare "UNCKNOW'' parca ceva de genul), nu pot da jos de pe mine iteme. Ceva rezolvari? Si realmist-ul l-am pushappy