| ShadoWizz a întrebat:

Am instalat cum trebuie 18 WoS Haulin' foarte bine,indeplinesc cerintele,dar, cand dau sa deschid jocul imi apare aceasta eroare >>- http://s15.postimg.org/rugtr5csb/untitled.png

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si daca dai click pe OK ce se intampla? Trebuie sa-ti dea o eroare ceva! Ce sistem de operare ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ShadoWizz explică (pentru neluL):

Daca dau ok imi dispare eroarea si atat...Am Xp SP2

| ShadoWizz explică (pentru ShadoWizz):

Si l-am mai avut instalat si mergea struna, dupa aparuse o gramada de erori in pc, am luat malwarebyte si am sters vreo 7000 de virusuri si am mai curatat si registry, si...acum imi da eroarea asta si nu ma mai pot juca straight face

6 răspunsuri:
| ShadoWizz explică:

Http://s21.postimg.org/ychtl17tz/error.png eroare don't send asta e log-ul poate indentifici ceva

| neluL a răspuns (pentru ShadoWizz):

Ce placa video ai? Trebuie actualizat driverul!

| ShadoWizz explică (pentru neluL):

Mersi...am facut o actualizare de la v3 la v8 si acum imi merge.

| neluL a răspuns (pentru ShadoWizz):

Cu placere! wave bye, bye