| ReLoAdInG a întrebat:

Am instalat Fifa manager 13.cand intru in joc dau new game iar cand aleg tarile cu ligile mi se inchide si imi da eroare cu don't send si app crash.Va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa imi mearga.

7 răspunsuri:
| Mazal a răspuns:

Uita-te pe net la cerintele lui de sistem si vezi daca se potrivesc cu ale tale

| Robertoindark a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...Dau funda la primul raspuns care ma ajuta

| ReLoAdInG explică (pentru Robertoindark):

Am rezolvat tot eu

| Botezatu_Lucian_1998 a răspuns (pentru ReLoAdInG):

Cum ai facut?

| alecsme a răspuns:

Incearca sa iti modifici locatia pc'ul din control panel...seteaza german( Germany)..vezi daca functioneaza...la mine unul nu merge.dar am auzit ca la altii a mers.

| Botezatu_Lucian_1998 a răspuns:

Da am si eu aceeasi problema cine ma poate ajuta?

| Visa_Florin_1996 a răspuns:

Da si eu am aceasta problema, care ma poate ajuta pls!