| Kennedy95 a întrebat:

Am descarcat fifa manager 11 l-am instalat, am intrat in el, i-am facut upddate-ul si acum cand intru sa-mi fac cariera imi scrie please wait sta putin si apoi imi da eroare de aia cu send si don't send crying cine stie sa-mi zic si mie dc...

2 răspunsuri:
| a1m3r a răspuns:

Pai iti zic eu cum sa scapi de acea eroare "don't send"
dai start jos in stanga - > dupa control panel(panou de control) - >
selectezy pe sistem - > sus iti va aprea general, computer name alea alea si dai pe ADVANCED - > dupa apare jos Error Reporting
- > vei vedea k e bifata casuta cu ENABLE ERROR REPORTING dupa iti apare sus DISABLE ERROR REPORTING bifezi casuta aia si debifezi casuta de jos BUT NOTIFY ME WHEN CRITICAL ERRORS OCCUR! sper ca te-am ajutatwinking

| Kennedy95 explică:

Nu m-ai ajutat deloc cu jocul...