| NickName23 a întrebat:

Am instalat GTA SAN ANDREAS PE PC si nu imi functioneaza : deschid jocul si cat timp tine filmuletul din deschidere, totul merge bine, apoi jocul se închide, fara erori sau nimic altceva. Ce pot face?

1 răspuns:
| Marian1002 a răspuns:

Probabil ai un calculator mai slab. Parerea mea ar fi ca ar trebui sa te uiti de o placa video (nu trebuie sa fie una prea costisitoare), dar daca nu incearca sa dai click dreapta pe shortcutul de pe desktop al jocului la ''Properties > Compatibility'' si bifeaza sectiunea ''Run this program as an administrator''