| CosminComan75 a întrebat:

Am instalat need for speed most wanted si cand il deschid scrie asa "nu este instalata nicio aplicatie pentru a deschide acest tip de link(origin)" ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spune in romana? de unde l-ai luat? ai cel putin IE8(internet explorer 8)pe PC? sau ai linux? raspunde-mi si te voi ajuta!

| CosminComan75 explică (pentru anonim_4396):

Am windows 8.1 pro si windowsu e in romana si l-am descarcat de pe file list!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminComan75):

Prostii!
Sterge-ti tot jocul si scrie sus in browser la adrese fraza:
kat.ph si cauta nfs most wanted si ia-l reloaded, dar ai nevoide de niste cunostinte de baza!