| Stefan00067 a întrebat:

Am intrat azi pe un server de minecraft si nu ma puteam misca dar imi zicea sa scriu in chat /register parola confirma parola si eu nu am nici o parola pe minecraft.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MariusBoy2013 a răspuns:

Pai trebuia sa iti faci.
De fiecare data cand intri pe un servere trebuie sa iti pui o parola ca sa iti poti pastra itemele.
Cand intri pe server scrii in chat
/register apoi iti scrii parola de 2 ori sa zicem
/register masina masina
Si apoi dupa ce te inregistrezi iesi de pe server si intri la loc si scrii
/login si apoi parola
ex:/login masina
sper ca ai inteles

| Stefan00067 explică (pentru MariusBoy2013):

Pai si cum imi pot face o parola?
Scriu pur si simplu un cuvant sau ceva?

| MariusBoy2013 a răspuns (pentru Stefan00067):

Da.
Intri pe servere si observi ca nu te lasa sa te misti.
Scri /register parola parola(iti alegi tu o parola si o scrii de 2 ori)
apoi iesi de pe server si intri la loc apoi scrii /login parola apoi o sa te poti misca.

5 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Dai /register (sa te inregistrezi pe server) si de 2 ori parola care o vrei la fiecare login dupa ce te-ai inregistrat daca vrei sa intri iar scrii /login si parola care ai setato ( nu uita parola)

| PaulMic1234 a răspuns:

Da merge

| PaulMic1234 a răspuns:

Dal încolo de joc nu merge cum ziceți voi