| Loving a întrebat:

Am iphone 4 si abonament la Vodafone cu 150 MB si netu nu l-am folosit nici 3 ore toata luna.straight face si il inchid de la celular data si azi am vazut ca am de platit 85 de euro ...deci sunt plina de nervi. In fiecare luna nici nu il folosesc dar am foarte mult de platit. As vrea sa stiu cam cat inseamna 150 Mb adica cam cat timp pot sa stau pe net si as vrea sa mai stiu daca si voua si voua vi s-a mai intamplat.

Răspuns Câştigător
| anonymus a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat, trebuie sa tii 3g-ul si cellular data orpte pentru ca telefonul o sa-si faca diverse update-uri si de viecare data sa te uiti de mai multe ori sa vezi daca sunt opritecele doua functii, altfel te trezesti ca mine cu o factura de 130 euro.