| crysty1067 a întrebat:

as vrea sa imi fac un abonament la Vodafone sa-mi iau in telefon.Un iphone x sau xr abonamentul este de 60 euro pe luna si depozitul la x este de 8 mil si la xr este gratis, care din ele merita sa mi-l iau?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti ce-ti place daca ai bani de aruncat.

| gothicbat a răspuns:

Pe care*, dintre*.

Xr.

| djciupi a răspuns:

Stai cuminte, pe lângă depozitul de 8 lei îți mai cere și avansul la 6 luni de facturi... bine ca după nu mai plătești dar ma rog o sa dai bani mulți prima oară când îl iei dar gandeate’te la 60 euro x 24 de luni și vezi la ce preț ieși cu elwinking