| Klaus0497 a întrebat:

Am jocul gta 4 dar nu se deschide. Jocul e original si e activat dar cand sa se deschida nu merge. E la partea aia de final cand trebuia sa se deschida cu disc 1. Se deschide social club, ma loghez si cand dau pe play/play offline se invarte discul dar jocul nu se deschide. I-am bagat patch 1.0.7.0 ca fara asta imi aparea o caseta neagra in coltul din stanga sus si apoi se inchidea. Nu stiu ce are. Macar sa stiu de la ce e, de la joc sau de la pc. Sincer sa fiu mi-a dat cateva erori sa le zic, practic erau niste casete care imi spuneau ba ceva de compatibilitate ba ceva ca mai trebuiesc instalate niste actualizari la pc. Placa video are driverul la zi dar eu stiu, nu am instalat net framework 3, 5. Oare asta sa fie problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu ce problema are...
Poate daca il dai la cineva care se price la calculatoare te poate ajuta ca nu e asa de usor adica instalezi un program si BOOM problema rezolvata.