| KyRyN a întrebat:

Mi-am downloadat jocul jade dynasty,
si cand intru in el sa ma loghez, imi zice ceva de patch update...nu stiu ce sa-i fac sa ma pot juca.help please!

2 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Ca sa mearga trebuie sa ii dau update la patch...astepti sa se incarce si dupa aia iti merge.

| KyRyN explică (pentru PaulCopcea):

Patck-urile de pe site mie nu-mi merg.cand dau sa le deschid pe site imi zice file not found.
si cand dau la verify sau update de pe icoane de pe desktop tot nu ma lasa sa ma loghez. daca aveti voi patch sau metode ceva va rog...