| mihaitzacelviteaz a întrebat:

Am jocul San Andreas real v2 si mica problema este ca in afara de oameni si masini nu imi arata nimic foarte rar cate o cladire sau drumul.Ce sa i fac?
Am luat San andreas original de pe net si merge perfect dar celalalt nu atat nimic. Ce sa fac sa mearga?
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

Nu poti sa-l faci sa mearga la fel ca originalul si eu l-am avut si cateodata nu-mi arata strazile... daca il vrei pentru masinile ''mai speciale'' poti sa-ti instalezi un mod big grin

| mihaitzacelviteaz explică (pentru August99):

L am sters si am bagat unul nou oricum mersi de raspunslaughing

1 răspuns: