| Jond2 a întrebat:

Am jucat cu hack pe faceit si am luat hwid ban. Ce trebuie sa schimb in pc pentru a putea juca faceit pe alt cont?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie schimbat nimic în calculator. Eventual da-i o curățare pe antivirus și scapa de acel virus căpătat în urma folosirii hack-ului neavizat. Ori dacă calculatorul este afectat, du-l eventual la service și vor repara problema. Dacă ti-au banat contul numai, nu mai ai ce face în privința aceasta decât sa iti faci alt cont

| Jond2 explică (pentru anonim_4396):

Bro am luat ban pentru hack pe un cont, am reinstalat windowsul, am facut update la bios, am schimbat ip ul. Am luat ban pe al 2 lea cont fara a ma juca cu hack pur si simplu ban evasion. Dupa am schimbat placa de retea, ssd, windows si am luat ban pe al 3 lea cont pentru ban evasion. Nu stiu ce sa zic laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jond2):

Nu sunt sigura dar probabil ti-au dat ban folosindu-se de ip-ul tău personal și nu îți mai poți face cont pe respectivul joc și motivul poate fi chiar faptul ca te-au prins folosind hack-ul acela și/sau nu ai 18 ani, mai mult nu știu ce sa spun happy