| Octavian_Catalin_1997 a întrebat:

Salut am luat un cont steam de la un prieten am schimbat email, nr de tel.

Am vrut sa joc Faceit mi-am facut un cont nou si nu ma lasa sa dau "add game".

Spune: " GAME ACCOUNT IS ALREADY LINKED TO ANOTHER USER".

Mentionez nu a fost contul meu l-am luat de la un amic. Cine ma poate ajuta va rog sa pot jucat faceit.

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

E simplu, contul tau de steam este deja "LINKED" (legat) de un alt cont de faceit. Daca vrei sa joci pe faceit cu acel cont de steam (csgo), trebuie sa vorbesti cu prietenul tau, sa-si elimine contul de steam din contul lui de faceit. Poate face asta destul de usor, gasiti toate informatiile in sectiunea "Support" a site-ului.