| Andr3y007 a întrebat:

Am jucat fifa07 online, si un prieten de al meu a sutat de la poarta la poarta si era sa imi dea gol. suta de unde vroia si avea mari sanse sa imi dea gol se ducea mingea tare... Spuneti-mi si mie pe ce butoane trebuie apasat pentru a suta asa.

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Cand esti in jumatatea ta de teren apesi A + D si suteaza foarte tare pe jos. Daca suteaza el asa tu trebuie sa apesi W cand mingea se apropie de poarta ta ca altfel iei gol.

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Apesi shift +D ca mingea sa se duca cat mai tare inspre poarte. Uite aici si un site cu trick-uri:

http://fifa-world.realbb.net/t109-scheme-si-combinatii-fifa-2007

Sper ca te-am ajutat! Bafta!:)