| alexxi a întrebat:

Salut am si eu fifa 07 si stiu ca la poarta se suta de D. Vreau sa sut mai puternic sau cu efect imi spuneti ce ce butoane trebuie sa apas. Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

NUMPAD1 Add 1 Home Goal
NUMPAD3 Add 1 Guest Goal
NUMPAD7 Sub 1 Home Goal
NUMPAD9 Sub 1 Guest Goal
F11 Toggle Get Massive FIFA Fan Shop Points
F12 Toggle Infinite Endurance for all Players

Poate sti engleza daca nu, treaduce la google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu efect ti sageata in fata si iti alegi partea in care sqa sutezi dar tii si pe in fata si pe ( ori stanga ori dreapta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ale de la gamepad, ca nu cred ca poti de pe tastatura ceva doar daca dai la controale pro sau cum se numeau ca tu esti la controale clasice