| vladvlad_4507 a întrebat:

Am jucat o data un joc cu vampiri unde intru'n cuib de vampiri intr'un castel sau ceva in gen nu mai tin bine minte si cand omoram vampirii era cu slow motion si i omoram cu skilluri faine ...nu imi amintesc cum se numea ...ma ajutati? funda

Răspuns Câştigător
| LittlePunk a răspuns:

BloodRayne 1 sau BloodRayne2 daca jucai cu o fata, daca nu este LegacyOfKane dar acest joc e mai vechi.E posibil sa fie BloodRayne 2 ca acesta e mai nou din 2006-2007 cred.