| ღdeutzaღ a întrebat:

Am laptop ACER si as vrea sa imi bag niste poze de pe card in el am auzit k are loc de card, daca da unde ar putea avea.
Si am si bluetooth incorporat dar nu stiu cum se activeaza cine imi poate explica mai detaliat, URGENT PLZpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Pai. *slotul* pentru card se gaseste in partea dreapta sau stanga depinde. si iti trebuie adaptor.

| ღdeutzaღ explică (pentru Sh4Dow):

Ce adaptorwaiting

| Sh4Dow a răspuns (pentru ღdeutzaღ):

Banuiam ca o sa intrebi laughing. adaptor thinking adica un card mai mare unde il bagi pe ala mic. sa intelegi laughing

| ღdeutzaღ explică (pentru Sh4Dow):

Ahalaughing mercilaughing