| anonim_4396 a întrebat:

Am luat gta 4 Episodes from Liberty City si cand intru merge totul bine pana cand apare logoul Rockstar.Cand apare logoul acela albastru cu Rockstar ma scoate afara si imi spune,, gta 4 eflc has stooped working,,. HELP!

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Pai trebuie sa-l iei dupa alt site.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Cracku nu e bun trebuie sa ai un crack din 1996(parca)..eu ti-l recomand de aici sa il iei:si scrii asa : Crack GTA IV si dai pe prima aici:http://tscan.mg/#!/engine/1337x

| DexeN a răspuns:

Pai, cum am jucat si eu acest joc, pasii sunt:
1.Scoateti crack-ul, poate o sa-ti mearga
2.Verifica daca ti-ai instalat gta-ul EFLC in folderu GTA IV
3.Tu ai gta IV? iti trebuie ca sa iti mearga EFLC, fiindca e un fel de mod EFLC, sper ca te-am ajutat
Funda? Sau mai este ceva, nu ai placa video destul de buna

| anonim_4396 explică (pentru DexeN):

1.Am crack pe el.
2.Nu am instalat eflc.Cand l-am luat avea 3 foldere:
1. EFLC(IN CARE ERA JOCUL)
2.Installers(unde era directx_march09, reslits, si niste instalari ciudate:gfwlivesetup, umdf, vcredist_x86, wmfdist11, wmpappcompat.
3.reslists(doua fisirere:precache.lst si preload.lst)

3.Am gta 4.
4.Am placa video pentru joc.

2.Nu am instalat eflc, am intrat direct. Oare merge daca mut totul in folder la gta 4?

| DexeN a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuie sa muti tot din EFLC folder in GTA IV folder...