| CursedAngel123 a întrebat:

AAAAAJUUUUUUTOOR! Deci mi-am luat GTA IV Episodes From Liberty City. Dupa vreo 2-3 ore s-a terminat de instalat.Cand am incercat sa intru in joc imi apare EFLC FATAL ERROR(nu mai stiu numarul exact, oricum imi spunea ca imi trebuie Windows XP Service pack 3).Am rasfoit cateva pagini si am aflat ca merge daca il pun la compatibilitate cu Windows 2000.Pana aici toate bune si frumoase.Am intrat in joc (super entuziasmat) dar cand imi apare logo-ul de la Rockstar imi iese din joc si ce sa vezi : EFLC FATAL ERROR: TEXP70 (placa video nu indeplineste cerintele minime adica 256 mb). Chestia e ca eu am Nvidia GeForce 7600 GS (256 mb) adica minimul cerut.Care e problema? Ce ar trebuie sa fac ca sa pot sa joc?

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Incearca sa dai un update la driverul de la placa video. Sa imi spui daca merge sau nu.

| yowin a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Buna deidara...fix aceeasi problema o am si eu doar ca nu stiu cum sa o rezolv nu stiu cum sa dau update la driverul de pe placa video. Observ ca raspunsul tau e castigator asta inseamna ca a functionat celui care ti-a cerut ajutorul.Dar acum te rog eu sa ma ajuti pe mine

| Alex80000 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Sall dar cum sa dau update?

5 răspunsuri:
| CursedAngel123 explică:

Meeeeersii...Nici nu stiu cum sa-ti multumesc esti genial!

| yowin a răspuns (pentru CursedAngel123):

Buna! aceeasi problema o am si eu si nu stiu cum sa dau update la driverul de la placa video.Imi poti spune si mie te rog cum ai facut?