| danf17 a întrebat:

Am luat un gamepad Hama Black Force.
Am urmat instructiunile am instalat software-ul dar la instalarea Hardware-ului am avut o problema,mai exact nu i-mi gaseste in (control panel-printers and other hardware-game controllers), gamepadul,,, iar dupa ce il caut acolo in lista aia si vreau sa-l conectez i-mi spune ca draiverele nu au fost instalate.
Iar a dau problema este in momentul in care il conectez prin usb zice ca,, usb device not recognized,,-adica nu il recunoaste.

Va rog ajutati-ma dau funda...va rog

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

1 inncearca l la alt calculator vezi daca merge( daca da e usbul tau defect sau da prea putin curent) 2 daca nu merge nici la alt calculator e gamepadul defect