| CAsianBoss a întrebat:

Am nba 2k13.Problema este ca imi apare un ecran negru si apoi se stinge.Ma rog la 1din 15 incercari de pornire merge insa are lag.Stiu ca pc-ul meu nu indeplineste cerintele minime de sistem dar este vreo cale de a rezolva lagul?

1 răspuns:
| Sobi a răspuns:

Nu stiu sigur cum sa iti zic.Jos in colt dreapta da-le click dreapta si dupa Exit poate mai scapi din el ca daca nu iti sugerez sa schimbi piesele.Chiar acum 2 zile le-am schimbat si eu ca aveam lag la sa-mp mi-am bagat placa Nvidia 430 2 gb si merge belea acuma.Sau reinstaleaza windowsul. Windowsul trebuie schimbat odata la 3 luni