| PaulRO a întrebat:

Am nevoie de ajutor, pe ce tasta apas la CS 1.6 ca sa imi arate FPS in dreapta jos si sa o inchid? ca am apasat sigur un buton din greseala si nu stiu ce sa mai fac ca FPS-ul care-l arata imi distrage atentia va rog spuneti-mi cum sa scap de vizualizarea FPS-ului! Dau funda la primul raspuns corect!

2 răspunsuri:
| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Sunt niste setari alea. iti trebuie un cfg

| PaulRO explică:

Poti te rog sa-mi spui ce buton? Sau exact setarile? Te rog, ca m-am chinuit o noapte si n-am gasit nimic si imi distruge toata atentia ca-mi sta FPS in colt ca-i mare cat un telefon ecranul de FPS si nu pot vedea nici banii si nici AMMO...