| qAleexa a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent.
Un hacker imi tot intra pe contul de IMVU. Cum pot avea un contact cu un admin?
Am schimbat parola de multe ori dar tot imi intra pe el.
E cont vechi de 3 ani si nu vreau sa il pierd.
Un e-mail de contact : h_danger12@yahoo.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotu striga - hotii, eu nu recomand nimanui sa-ti trimita e-mail, le culegi adresele care ulterior, pot sa fie spamate.

Logic, daca un hacker iti intra in contul de IMVU, de ce nu si in adresele de e-mail ale altora carora le ceri sa-ti trimita e-mail, dar cu ce sa-ti trimita?

Realmente tu esti virusul, pentru ca probabil, ai un keylogger in calculator, deviruseaza-ti calculatorul folosind combofix, use google, ori pui ceva necurat la cale.

| qAleexa explică (pentru anonim_4396):

Dar totusi am schimbat windows`ul recent. Si acea persoana intra pe contul meu de imvu de mai mult de o luna. Si am aflat dintr-o sursa ca se logheaza pe mess ca sa imi intre in cont. Cu un id de mess diferit de cel de la imvu.

5 răspunsuri:
| Yssy12 a răspuns:

I-ati Ccleaner gratuit daca e virus si daca nu merge cu licenta, bani. I-ati si un antivirus bun eu am Bidefender. Bafta :l.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yssy12):

CCleaner nu este un soft pentru devirusat ci pentru curatat fiseierele temporare, key de registry orfane etc.

| Yssy12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt un geniu in informatica...

| qAleexa explică:

Deci am un fel de virus in pc care ii permite sa vada datele mele?